Nová prevádzka na Šípku

Podporujeme prevádzky na ŠípkuLogo Lady Bistro Partizánske Šípok

Práce na cyklochodníku v plnom prúde

Garage Cafee

Logo: Garage CafeeUtorok – Štvrtok 14:00 – 20:00
Piatok – Sobota 14:00 – 22:00
Nedeľa 14:00 – 20:00
Pondelok – Zatvorené

Archív článkov

Nástup detí do materskej školy – vyhlásenie bezinfekčnosti

Drahí rodičia, zákonní zástupcovia,

materská škola Malinovského v Partizánskom Vás srdečne informuje o dôležitej povinnosti, ktorá sa týka nástupu Vaších detí do našej škôlky. Začiatok školského roku 2023/2024 je naplánovaný na 4. septembra 2023.

Aby sme si splnili zákonné povinosti a zabezpečili bezpečné a zdravé prostredie pre všetky naše, vaše deti, požadujeme vyplnenie „Prehlásenia o bezinfekčnosti“ pre Vaše dieťa. Toto prehlásenie umožní našej škole sledovať a zabezpečiť , že deti, ktoré vstupujú do materskej školy, sú v dobrej fyzickej kondícii a neohrozia zdravie iných detí a pracovníkov školy.

Proces vyplnenia prehlásenia o bezinfečnosti je jednoduchý a pohodlný. Vykonáte ho online cez platformu edupage.

Ďakujeme Vám za Vašu spoluprácu pri zabezpečení bezpečného a zdravého školského prostredia pre naše deti.

Sociálny TAXIK

Foto: Socialny taxik PartizanskeObjednávky: 0910 233 433
Cena za jazdu 1.00 €
Pracovné dni od 06:30 – 14:30

Oznamy pre verejnosť